Mamy bloga!

Pomysł prowadzenia bloga pojawił się tuż po tym jak powstała nasza ekipa. Stwierdziliśmy, że byłby on najlepszym miejscem do publikowania informacji o naszej grupie i projektach, ale również bardzo dobrą drogą do przekazania wam naszej wiedzy na temat komend i tworzenia map.

Pierwszy wpis!

Pomysł na bloga pojawił się już jakiś czas temu, dlaczego więc uruchomiliśmy go dopiero teraz? No cóż, do wszystkiego trzeba się odpowiednio przygotować. Chcieliśmy, żeby nasza strona wyglądała najlepiej jak to możliwe, zanim pojawią się na niej pierwsi goście. Teraz, kiedy wszystko jest już gotowe, zdecydowałem się napisać pierwszy post, w którym chciałbym opisać wam pokrótce, czego możecie się spodziewać na naszym blogu.

O czym będziemy pisać?

Tak jak wspominałem na samym początku blog ma służyć między innymi promocji naszej grupy i wspólnych projektów. Z tego powodu powstały zakładki O nas oraz Kontakt. Na blogu będą się też pojawiały wpisy o naszych mapach i narzędziach – zarówno tych skończonych, jak i tych które dopiero co zaczęliśmy lub są jeszcze w fazie planowania. Postaramy się wam w ten sposób pokazać z czym się wiąże i jak wygląda cały proces tworzenia, od pomysłu do gotowego produktu.

Pojawiać się będą również różnej tematyki poradniki – zaczynając od resourcepacków, przez redstone, na komendach kończąc. Mamy nadzieję, że okażą się one dla was pomocne!

Będziemy też pisali o nowościach ze świata komend oraz o nowych mapach które według nas zasługują na uwagę. Nie zabraknie też analizy najnowszych wersji okiem komendera.

Jeśli jest coś jeszcze, co chcielibyście zobaczyć na naszym blogu, śmiało napiszcie o tym w komentarzach!

Podsumowując

Mamy nadzieję, że nasz blog spodoba się zarówno początkującym, jak i dobrze już obeznanym w temacie mapmakerom. Jesteśmy bardzo ciekawi jak strona będzie się rozwijała i liczymy, że odbiorcy również będą ją kształtować. Przy okazji, chciałbym was serdecznie zaprosić do dodania naszej strony do zakładek, lub wpisania swojego maila w wigdecie po prawej stronie, aby otrzymywać powiadomienia mailowe o każdym kolejnym artykule!

To tyle, jeśli chodzi o nasz pierwszy wpis! Jedyne co mi pozostaje to zaprosić was do śledzenia rozwoju naszej strony i powiedzenia o niej swoim znajomym. Do zobaczenia w następnych postach!

Patreon

Komentarze do “Mamy bloga!” (3)

  1. Hej Pszemek czy mógłbyś zrobić serie podobną do komendowego pogotowia lub zrobić komendowe pogotowie razem z Zio? Uważam że jesteście najlepszymi youtuberami: Pszemek, Zio i Roxmb.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *