TowerHour na serwerach Realms!

Serwery Realms są oficjalnymi serwerami oferowanymi przez Mojang bezpośrednio z poziomu gry. Jedną z ich cech charakterystycznych jest możliwość łatwego i bardzo szybkiego wgrania różnych minecraftowych map advanture i mini-game z oferowanego katalogu. W drugim tygodniu listopada 2017 roku do tego zbioru dołączyło również TowerHour!

Czym jest TowerHour?

TowerHour to pierwsza mapa stworzona wspólnie przez członków naszego zespołu. Wydany w połowie lipca 2017 roku mini-game łączy w sobie mapę tower defence z elementami strategii czasu rzeczywistego. Twoim celem jest zniszczenie zamku przeciwnika, zanim on zrobi to z twoim. Rozwijaj swoje państwo, wzmocnij gospodarkę, postaw wieże broniące granic i stwórz armię, która zmiecie twoich przeciwników z powierzchni mapy. Więcej o mapie możesz poczytać w tym artykule. Jeśli chciałbyś zobaczyć jak wygląda rozgrywka wpisz „TowerHour” w wyszukiwarkę YouTube, a bez problemu znajdziesz wiele nagrań.

Realms? Dlaczego to tak ważne?

Możliwość pobierania danej mapy z katalogów map Realms jest dla jej twórców niezwykłym sukcesem. Z czego jednak to wynika?

Po pierwsze, na Realms jest dostać się bardzo trudno. Mapa musi zostać bowiem zatwierdzona przez specjalny zespół z Mojangu, który stwierdza czy mapa jest wystarczająco dobra. Poziom map na oficjalnych serwerach jest dzięki temu bardzo wysoki i raczej ciężko znaleźć tam coś co nie byłoby ponadprzeciętne jakościowo. Wstępne zatwierdzenie mapy to jednak nie koniec. Twórców czeka bowiem proces przygotowywania mapy do wydania na Realms – naprawa wszelkich błędów oraz realizacja różnych sugestii ze strony zespołu sprawdzającego.

Drugim powodem jest niezwykle szeroki zasięg jaki mapa zyskuje dzięki dostaniu się na Realms. Nie dość, że wszyscy gracze korzystający z tych serwerów mają teraz do niej bardzo łatwy dostęp, artykuł o dodaniu mapy pojawia się na głównej stronie Minecrafta! Gorąco zachęcamy do przeczytania tego, który mówi między innymi o naszej mapie! Niezwykle ważne są również filmy z gry pojawiające się po wydaniu mapy. Wielu YouTuberów uwielbia nagrywać mapy z Realms, bo wiedzą po prostu, że nie będą nimi zawiedzeni!

Pobierz mapę i zagraj już dziś

Nie grałeś jeszcze w TowerHour? Musisz to nadrobić jak najszybciej! Wrzuć mapę na swój Realm (lub pobierz poniżej i umieść na innym hostingu) zbierz znajomych i baw się dobrze. Niech wygra najlepszy!

 

 

Patreon

Komentarze do “TowerHour na serwerach Realms!” (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *